biz kimiz?

Sebze-Meyve Gıda tedariki konusunda yarım asrı aşan tecrübesiyle faaliyet gösteren Aslım Gıda 1950’li yıllarda Bursa halinde toptan sebze meyve satışı hizmetiyle faaliyetlerine başladı. O süreçte Türkiye’nin değişik bölgelerinde üretilen ürünleri hale taşıyan firmamız, 2000’li yıllara gelindiğinde ağını ve alanını geliştirdi.

yaş sebze / meyve tedariği

Daha aktif ve ürünün yerinde üretimine de başlayarak hizmet sunmayı amaçlayan Aslım Gıda, Avrupa’nın en iyi sebze meyve halindeki dükkân ve depolarını arttırarak, değişen hayata uyum sağlayıp market zincirlerinin meyve sebze reyon işletmeciliğine başlamıştır. Bu yolla tüketiciye de direkt ulaşmanın ve nitelikli ürünü tüketiciyle buluşturmanın altyapısını oluşturmuştur. Sebze ve meyve sektöründe kalite ve hizmet konusundaki tecrübelerini farklı noktalara taşıyan Aslım Gıda, bu ürünlerini otel, restoran, fabrikalar, eğitim kurumları, catering şirketleri, hastanelere tedarikçi olarak hizmet sunmaya başlamıştır.
Aslım Gıda

kaliteli hizmet

KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZDİR!

Aslım Gıda; günlük gıda piyasasında ürettiği ve toptan aldığı ürünleri, tecrübeli kadrosuyla, özenle işlenmiş sebze ve meyveleri frigolu araçlarla, teslim edilinceye kadar uygun değer sıcaklığında, besin değeri ve tazeliğini koruyarak gıda yönetmeliğine uygun şekilde sunmakta ve değerli iş ortaklarımıza ihtiyaçları nispetinde günlük hizmet vermekten gurur duymaktadır.

0224 497 40 23

info@aslimgida.com

ürün gruplarımız

Size de hizmet verelim!

Bursa ili ve çevresinde, fabrika, yemekhaneler, hazır yemek sanayileri, otel, restoran, lokanta, büfe, market, kafe ve kantin vb. işletmelerin tüm yaş meyve sebze ihtiyaçları için çözümler üretiyoruz.
sebzeler

sebzeler

her zaman taze
meyveler

meyveler

dalından koparılmış gibi
yeşillikler

yeşillikler

sağlıklı ve organik